Ako suťažiť

Radi zavárate a poznáte naše výrobky?

Súťažte s nami o praktické hodnotné ceny od 3. júna až do 4. augusta 2024!

 

Čo môžete vyhrať?

90× Balíček výrobkov na želírovanie a celý sortiment kaší Dr. Oetker
(2× Kyselina citrónová MAXI, 1× Želírovací cukor Extra 2:1, 1× Želírovací cukor Super 3:1, 1× Želírovací cukor so stéviou 3:1, 2× Pektín, 1× Pomôcka na konzervovanie, 2× Gelfix 1:1, 2× Gelfix 2:1, 2× Gelfix 3:1 a 2× Sirupfix, 1× Ovsená kaša Jablká, škorica, 1× Ovsená kaša Kokos, 1× Ovsená kaša Natural Ľan, chia, 1× Ovsená kaša Vanilka, 1× Ovsená kaša Čokoláda, 1× Premium Ovsená kaša Belgická čokoláda & kakaové bôby, 1× Premium Ovsená kaša Brusnice, magnézium & inulín, 1× Ryžová kaša Jablká, škorica, 1× Ryžová kaša Jahody, CHIA, 1× Ryžová kaša Marhuľa, 1× Ryžová kaša Natural, CHIA, 1× Ryžová kaša Vanilka a 1× Ryžová kaša Čokoláda.)

Odpovedzte správne na naše otázky a vyhrajte!

Ak radi zavárate a poznáte naše výrobky, zúčastnite sa našej vedomostnej súťaže o hodnotné ceny.
Neviete správnu odpoveď? Prečítajte si pozorne naše stránky www.oetker.sk venované zaváraniu.

 

Kedy súťažiť?

Odpovedať na súťažné otázky môžete v každom z deviatich súťažných kôl od 3. 6. do 4. 8. 2024.

 

Ako súťažiť?

Zaregistrujte sa do súťaže a môžete odpovedať na súťažné otázky. V každom súťažnom kole budú postupne zverejnené tri vedomostné otázky. Odpovedať bude možné do posledného dňa daného súťažného kola do 23:59 hodín.

 

Registracia do súťaže

Najprv sa zaregistrujte pomocou elektronického formulára.

  1. Po odoslání formulára dostanete na Vami uvedenú e-mailovú adresu aktivačný e-mail, ktorý potvrdíte do 24 hodín od prijatia. Pokiaľ v danú dobu email nestihnete potvrdiť, nemusíte sa registrovať znovu. Stačí, keď si na stránke aktivácia účtu necháte zaslať email nový.
  2. Prihláste sa e-mailovou adresou a heslom.
  3. Odpovedajte na súťažné otázky.

 

Vyhodnotenie

Výhercovia budú určení losovaním zo všetkých súťažiacich, ktorí správne odpovedali na otázky v danom súťažnom kole. Losovanie výhercov pre dané súťažné kolo prebehne v nasledujúci deň do 12:00 hodín. Po losovaní bude všetkým výhercom odoslaný informačný e-mail s informáciou o výhre.

Prvých 10 vylosovaných výhercov daného súťažného kola získa Balíček výrobkov na želírovanie a celý sortiment kaší Dr. Oetker.

Po skončení súťažného kola budú vždy v nasledujúci deň na internetovej stránke zverejnení výhercovia a správne odpovede.

 

Súťažit